Završna svečanost u Domoljubu

U subotu, 9. lipnja, u Domoljubu je održana završna svečanost našeg Vrtića. Nastupale su tri vrtićke skupine. Najmlađi Leptirići predstavili su nam što su sve tokom godine naučili unutar svog projekta “Svemir”.  Balončići su nam približili život u Meksiku – zemlja je to za koju je interes kod djece probudio animirani film, a kao šećer na kraju, predstavili su se naši nastariji Mišići i upoznali nas s njima najaktualnijim zanimanjima kroz kreativan program “Kad narastem bit ću…”.  Na kraju programa, ravnateljica je budućim školarcima podijelila diplome i poklončiće za uspomenu na boravak u vrtiću. Teško je opisati svu raskoš programa, ali i veselje djece dok ponosno pokazuju roditeljima i svima prisutnima što su to naučili i radili cijele godine, stoga zavirite u bogatu fotogaleriju. Želimo vam da osjetite barem dio vesele atmosfere iz Domoljuba.

A vama, naši mali-veliki Mišići koji vrtićke igračke mijenjate za knjige i školsku torbu, želimo da sa sobom u život ponesete sve ono lijepo iz vrtića Igra. Budite i dalje tako dobri i pošteni ljudi i nikad, ali nikad se nemojte prestati IGRAti!