Aktivnosti u Balončićima

Proteklog tjedna djeca iz skupine “Balončići” su bila jako vrijedna. Cijeli tjedan bavila su se kreativnim aktivnostima; dijelom glazbenog, a dijelom likovnog sadržaja. Djeca su rezala zvijezde od kartona te ih nakon toga ukrašavala decoupage tehnikom. Zajedno s odgojiteljicom slagala su smjesu za kaširanje te kaširali kartonske kutijice iz kojih su nastala poklončići. Nakon toga su ih ukrašavali glitterima i svilenim vrpcama. Također su izrezivali čizmice od kolaž papira i ukrašavali ih raznim perlicama, gumbićima. Od papirnatih tanjura, kolaž papira i ukrasa, izrađivali su viseće adventske vijence. Sudjelovala su i u izradi adventskog kalendara bojajući tuljce u određenu boju i nakon toga su ih zajedno sa odgojiteljicom spojili u kalendar kojeg su zajedno napunili bombonima u iščekivanju adventa.