Aktivnosti u Balončićima

Protekli tjedan u Balončićima se obilježio Dan jabuka; pričali smo priču “Ohola jabuka” te radili razne likovne aktivnosti: crtanje jabuke i unutrašnjosti jabuke olovkom, otiskivanje jabuka temperom u staklenke izrađene od papira, rezanje oblika jabuke škaricama. Igrali smo raznovrsne igre na istu temu: labirint, križić-kružić s jabukama, uparivanje slova sa slovom na čaši u obliku jabuka. Povodom projekta “Koprivnica čita” ugostili smo učenice koprivničke Gimnazije koje su nam čitale priče “Petar Pan”, “Tri praščića”, “Dva prijatelja”, “Zubić vila”. Djeca su ih pozorno slušala te im odgovarala na postavljena pitanja. Također smo s djecom vježbali pjesmice i plesne korake za nastup za Dan grada, a kako je protekao naš veseli tjedan možete pogledati u foto galeriji.