Aktivnosti vrtićkih skupina

Većina djece vrtićkih skupina vratila se ovog tjedna s godišnjeg odmora. Odmorni te puni doživljaja i priča jedva su dočekali s prijateljima podjeliti što su sve radili te kako su proveli godišnji odmor. Na temelju tih priča bila su im ponuđena različita sredstva putem kojih su mogli svoje doživljaje reprezentirati svojim prijateljima. Tako je većina djece crtala drvenim bojicama, flomasterima , pastelama, a neki su u svoje radove iskombinirali i kolaž papir. Radovi su uglavnom prikazivali more, plažu, brodove te ribe. Kako smo tijekom praznika dobili mnogo razglednica koje su stigle na našu adresu, odlučili smo ih sve pregledati i vidjeti koji su nas se prijatelji sjetili. Neka djeca su prepoznala razglednice koje su poslali što je bio povod za jos mnogo znaimljivih priča s godišnjeg odmora.