Bajkaonica u našem Vrtiću

U utorak, 12. prosinca 2017., posjetila nas je vrlo zanimljiva i zabavna gošća. Profesorica Nikol Bali, volonterka udruge Društvo naša djeca, gostovala je u skupini Srčeka ispričavši autorsku priču Lav i balon. Za postizanje posebnog ambijenta ugasili smo svjetla, istegnuli se, upalili čarobnu lampu za pričanje priča i avantura je počela. Priča govori o prijateljstvu i kako prevladati ljubomoru vezanu za najboljeg prijatelja. Srčeka su pozorno slušala tetu pričalicu te sudjelovala u razgovoru i iznosila mišljenja vezana uz ispričano. Nakon toga uslijedila je radionica na kojoj su djeca imala priliku izraditi neobične štapne lutke za igru u dramskom kutiću. Veoma smo sretni što smo ostvarili ovu zanimljivu suradnju te se nadamo novim budućim aktivnostima s profesoricom Nikol.