Balončići i morske životinje

U iščekivanju ljeta, Balončići su se upoznali s morskim životinjama. Osim što su pokazali zavidno znanje, naučili su i nešto novo kroz enciklopedije o morskim životinjama u istraživačkim aktivnostima. Kroz likovne aktivnosti, razvijali su finu motoriku šake i izradili i svoje čarobne meduze, crtali su morsku idilu kakvu oni zamišljaju te one životinje koje su na njih ostavile najveći dojam, slušali razne priče na temu poput “Riba duginih boja”te “Kako je kornjača išla na ljetovanje”.  Slušali su i opuštajuće glazbene instrumentale šumova mora i morskih dubina uz likovne aktivnosti i sat tjelesne i zdravstvene kulture. Veseleći se ljetu, Balončići su i uz rođendansko slavlje naše L. G. zaključili još jedan radni tjedan u veselju i smijehu te se rashladili sladolednom tortom.