Balončići obilježili Dječji tjedan

U Dječjem tjednu, ali i povodom Međunarodnog dana starijih osoba posjetili su nas naši djedovi i bake za koje smo pripremili kratki program sa stihovima “Čemu služi djed”, “Čemu služi baka” i “Djedovo strašilo” te im otpjevali pjesme “Kad si sretan” ,” Kili ,Kili” ,”Jesenja pošta” i “Zdravoljupci”. Druženje smo nastavili stolnim igrama s bakama i nogometom s djedovima. Sredinu tjedna obilježili smo akcijom ” Šinterice dobra srca” za koje smo crtali i sakupljali hranu za napuštene životinje o kojima se one brinu. Ovim putem zahvaljujemo svim roditeljima koji su se uključili u ovu akciju i donijeli nam hranu za njih. Cijeli tjedan bio je posvećen našoj djeci pa smo razgovarali o njihovim pravima, ali i obvezama koje smo obilježili crtežom , a radove izložili u gradskom parku. U naš vrtić došlo je i kazalište pa smo tako gledali predstavu “Slon bon,ton” i kroz humor naučili kako se moramo lijepo ponašati. Kraj tjedna obilježili smo izložbom”Moja najdraža igračka” u našoj sobi. Tako je protekao naš Dječji tjedan. Pozdrave vam šalju vaši Balončići i njihove vesele tete!”