Balončići u školi Antun Nemčić Gostovinski

Balončiće je u utorak ugostila mama Filipa B. učiteljica u školi Antun Nemčić Gostovinski. Provela ih je po školi  koju će od jeseni neki od njih pohađati. Pripremila im je zanimljiv film koji su snimili učenici te škole te ih je upoznala sa raznim aktivnostima koje škola nudi djeci ovisno o njihovim afinitetima. U suradnji s ostalim djelatnicima škole djeca su dio vremena provela u razredu glazbene kulture te posjetila knjižnicu i sportsku dvoranu. Na satu glazbene kulture ponuđeni su im bili razni glazbeni instrumenti koje su mogli pokušati svirati te im je profesorica predstavila imena tih instrumenata. U knjižnici su mogli saznati koje će knjige moći posuđivati kad krenu u školu, kako se prema njima ponašati i koliko dugo ih mogu zadržati. Posjetili su i sportsku dvoranu te igralište na otvorenom. Naša mama Anita nas je vrlo lijepo ugostila i na tome joj najljepše zahvaljujemo.