Cvjetići na izletu u Contessi

U petak 31. svibnja Cvjetići su posjetili izletište Contessa. Na bajkovito uređenom posjedu nalazi se barokna kurija iz 17.st. Na samom ulazu dočekala ih je voditeljica odjevena u princezu te im je prezentirala priču o kuriji i povela ih u razgledavanje konja lipicanaca. Nakon priče o baroknim konjima koji plešu uz glazbu za djecu je bio priređen piknik na imanju. Zatim je slijedilo razgledavanje unutrašnjosti kurije i odmor u sobi za bajke te ručak. Pravo iznenađenje je djecu čekalo na katu gdje su imali priliku isprobati kostime princeza, prinčeva, grofova, grofica i vitezova te kako se uživjeti u dvorski život. Cvjetići su završili izlet razgledavanjem perivoja i pročelja dvorca Erdody u Jastrebarskom te slušajući priče o dvorskom životu. Fotografije možete vidjeti u našoj bogatoj galeriji.