Cvjetići obilježili Svjetski dan štednje i Dan grada

Povodom Svjetskog dana štednje, 31.listopada djeca iz skupine Cvjetići su uz pratnju odgojiteljica posjetila poslovnicu Sberbank. Tamo su kroz neposredno iskustvo od djelatnika banke mogli saznati što se u banci radi, što je štednja, kako se štedi, zašto je dobro štedjeti i kako izgledaju novčanice. Na kraju su djelatnici djecu počastili grickalicama, sokovima, bombonima, balonima i prigodnim poklonima, a djeca su ima zauzvrat poklonila čestitku s crtežima na kojima su nacrtali kasicu prasicu. Zahvaljujemo ljubaznim djelatnicima banke, a posebno našem tati Predragu koji nam je omogućio posjet. Osim obilježavanja Dana štednje, Cvjetići su prošli tjedan imali čast da sudjeluju u proslavi Dana grada pa su tako odlaskom u centar prolaznike razveselili prigodnim poklonima s porukom Zašto volim svoj grad. Djeca su bila vrijedna i tokom tjedna izradila razne likovne radove na temu Moj grad koji će krasiti izložbeni prostor našeg vrtića i na taj su način čestitala rođendan našoj Koprivnici.