Leptirići na izletu

U četvrtak, 21.6. stigao je naš dugo očekivani izlet, posjet teti Gabi u Virje. Od jutra je prevladavalo pravo uzbuđenje te dogovori što ćemo sve uzeti na izlet. Djeca su pomogla pri pakiranju kocaka, bojica, potrošnog materijala i sl., a na kraju je trebalo samo staviti ruksake na leđa. Cijelim putem do Virja prevladavala je vesela atmosfera, Leptirići su zabavljali naše vozače svojim dobro poznatim hitovima. Teta Gabi nas je jako lijepo dočekala pripremivši nam razne sadržaje i dočekavši nas grickalicama i hladnim sokovima. Svatko je pronašao nešto za sebe, bilo smjestivši se u hladu i gradeći kockama,  crtajući, igrajući nogomet, preskačući prepreke, tražeći kukce ili jednostavno trčeći i istražujući okoliš oko sebe. Vrijeme nam je jako brzo proletilo te je ubrzo stiglo i vrijeme ručka nakon kojeg smo malo odmorili u boravku tete Gabi. Nakon odmora došlo je vrijeme da Leptirići predaju svoje poklone Borni i jos se jednom pozdrave od svog prijatelja. Za kraj smo se počastili sladoledom i jos malo se poigrali te je tako završio naš izlet. Zahvaljujemo se teti Gabi što nas je pozvala u svoj dom i lijepo ugostila.