Leptirići proslavili Tenin rođendan

Tena je polaznica našeg vrtića od 2.11.2014. godine. U Igri je proslavila svoj prvi rođendan. Prisjetili smo se kako smo izgledali i tko je od prijatelja bio u vrtiću. Izmjenjivala su se godišnja doba, praznici i naši rođendani….i odjednom su prošle godine i slavimo već šeste rođendane. Brzo smo narasli i skoro smo spremni za školu. Tenin rođendan je protekao u crtanju, pjevanju, čašćenju i slavlju s velikom tortom. Iskoristili smo lijepo poslijepodne za šetnju do gradskog parka. Divili smo se našem prekrasnom gradu obojenom bojama jeseni. U parku, na paviljonu, izveli smo naš nastup koji smo pripremili za Dan grada za nas i slučajne prolaznike. Uspjeli smo se i poigrati. Povratak u vrtić završili smo malom nagradom za kraj tjedna; sladoledom za Tenin rođendan i za složne Leptiriće.