Lutkarski mjuzikl Što ću biti kad odrastem

U srijedu, 9. listopada 2019. naš je vrtić posjetio Studio Suncokret iz Splita koji nam se predstavio s mjuziklom “Što ću biti kad odrastem”. Koje je zanimanje najbolje? To su pitanja na koja su odgovore tražili junaci ovog edukacijskog lutkarskog mjuzikla: Latica i Ivica. U svojoj ulici susreću ljude različitih zanimanja: policajca, liječnicu, kuhara, glumicu, vatrogasca, pilota, mornara, odgojiteljicu i učiteljicu te svima postavljaju isto pitanje: što im oni predlažu da postanu kad odrastu. Svi im redom odgovaraju da je upravo njihovo zanimanje najbolje. Uz to što se uz raspjevane songove i atraktivne lutke upoznaju s raznim zanimanjima, djeca na samom kraju lutkarskog mjuzikla dobivaju odgovor na pitanje da je ipak najljepše od svega biti dijete.