Lutkarski mjuzikl “Što ću biti kad odrastem”

Dan koji smo čekali jako dugo konačno je stigao. Naši su se Leptrići zaputili u Koprivnicu, u Dječji vrtić Igra, na jednu vrlo zanimljivu predstavu. Uzbuđenje je bilo u zraku od ranog jutra, ne idemo svaki dan na tako “dalek put”. Po nas je stigao autobus što je izazavalo opće oduševljenje naših mališana. Uspjeli smo se zabaviti, ali i ponešto naučiti. Lutkarski mjuzikl “Što ću biti kad odrastem” odgledali smo u jednom dahu, u društvu naših prijatelja iz Koprivnice i Rasinje. Bilo nam je zabavno i poučno. Zanimljiv je izbor pred nama – hoću li biti policajac, vatrogasac, kuhar, glumica, liječnica, učiteljica ili odgojiteljica?! Iz čitavog spektra zanimanja, mi ipak zaključujemo ovu priču stihovima E. Kiševića: “Znaš li što ću ja postati kad odrastem, za tvoju ljepotu, svijete? Ja kad odrastem jako velik, ja ću postati dijete.”