Mali navijači velikih srca

Potaknuti nogometnom euforijom koja vlada proteklih nekoliko tjedana u našoj domovini, gradu i domovima, djeca iz odgojnih skupina Balončići i Mišići odlučila su pokazati da su ponosna na postignuti rezultat na svjetskom nogometnom prvenstvu. Već samim dolaskom u vrtić djeca komentiraju ishod nogometne utakmice i igru nogometaša, te opisuju na koje načine su navijali sa svojim obiteljima. Kroz razgovor naglašavaju da je ono što su nogometaši učinili jako velika stvar i da uopće nije bitno što nisu prvi, jer su za nas sve prvaci u našim srcima. Izuzetno su ponosni što je Luka Modrić proglašen najboljim igračem, pa su mu djeca odlučila odati priznanje na način da su crtala njega i zlatnu loptu koju je osvojio. Potom su izradili vlastite medalje i slikali se pred hrvatskom zastavom, kako i priliči pravim navijačima. Sve u svemu, iako mala, dječja srca bila su ispunjena ponosom i srećom, a osobito nadom da zaista mogu sve što hoću. Potrebno je samo truditi se i vjerovati u sebe i sve je moguće, naši nogometaši to su svojim postignućem i pokazali, ni ne sluteći koliku nadu i optimizam su pružili djeci za bolju budućnost, koju su naravno i zaslužila.