Maškare u Leptirićima

Znamo da stalno pričamo da nam je u vrtiću jako zabavno i da je atmosfera vesela, ali ovaj tjedan je sve to puta sto, jer ima li zabavnijeg doba godine od maškara? U našu su skupinu privremeno uselili superheroji poput Spidermana, Batmana i Hulka, razne princeze, šumske vile, nekoliko Elsi, jedna Ana, mačke, pingvin, lavovi, policajci… Ma sve što vam padne na pamet, postoji u našoj skupini.  Svoj dobrinos raznolikosti skupine u četvrtak su dale i dvije vile, Milina mama i njena kolegica Petra koje su u skupinu umjesto s čarobnim štapićima ušle s bojama za lice – i napravile pravu čaroliju! Kako je to izgledalo i u što su vile pretvorile djecu, pogledajte u bogatoj fotogaleriji.

A mi i ovim putem zahvaljujemo našim vilama na čarolijama i finim krafnicama. Dođite nam opet!