Mišići – roboti u Gradskoj vijećnici

Dana 13.veljače predškolska djeca iz odgojne skupine Mišići posjetila su gradonačelnika Mišela Jakšića u Gradskoj vijećnici. Snježno jutro nije zaustavilo naše Mišiće da svojim jedinstvenim kostimima unesu malo boje i veselja u bjelinu koja je zavladala našim gradom. Prilazeći Gradskoj vijećnici, Mišići su privukli mnogo pozornosti, dozvali su mnogim prolaznicima osmijeh na lice i pokazali kako izgleda prava mala karnevalska povorka. Dobrog raspoloženja, znatiželjnih očiju i s košarom punom krafna u ruci, djeca su po ulasku u Gradsku vijećnicu pozdravila domaćine i djecu iz drugih vrtića. Našlo se tu klauna, princeza, Supermana, ninja, a veselom društvu pridružili su se i ružičasto-plavi roboti. Nakon što su odgledali nastupe prijatelja iz drugih vrtića, Mišići su izveli svoju robotsku koreografiju i po završetku zaslužili veliki pljesak. Također, našem su gradonačelniku Mišići donijeli i poklon – košaru punu finih krafni koju su mu ponosno predali i pozvali ga da dođe u naš Vrtić. Nakon svih nastupa uslijedio je i onaj najslađi dio; čašćenje krafnama i sokom. Dječja lica začas su bila ukrašena šećerom u prahu s krafnica, a trbuščići bogatiji za još jednu slasticu. Ovom se prilikom zahvaljujemo gradonačelniku na druženju i čašćenju. Mi ćemo naše maske pospremiti za iduću godinu, no u jedno smo sigurni: roboti će svima ostati u lijepom sjećanju, a robotski ples će se još dugo plesati, sve zahvaljujući našim Mišićima i njihovim roditeljima koji su nam svojom suradnjom omogućili jedan nezaboravni maskenbal.