Morske radosti u Zvjezdicama

Potaknute pričama i doživljajima djece koja su se vratila s mora, Zvjezdice su rado sudjelovale u aktivnostima na temu morske radosti. Imenovali smo razne morske životinje i služeći se enciklopedijom otkrivali zanimljivosti o njima. Izradili smo taktilnu kutiju morsko dno i u njoj  prstima istraživali pijesak, školjke, ribice i morske zvijezde. Kopajući po pijesku tražili smo isti par školjki. Čitali smo priču o ribici srebrici i potaknuti tom pričom izrađivali smo ribice od papirnatih tanjura od kojih smo kasnije izradili visilice i ukrasili našu sobu. Okušali smo se i u izradi brodića od papira koje smo obojali temperom. Osim u ponuđenim aktivnostima, djeca su uživala u slobodnoj igri i druženju na otvorenom s prijateljima iz susjednih skupina. Posebno veselje je izazvala proslava 4. rođendana našeg prijatelja, a kakvo je zapravo ozračje vladalo u skupini možete pogledati u našoj galeriji.