Skupina Sovice majčinom danu posvetila je cijeli tjedan, jer ipak su to naše mame 🙂 Tako smo razgovarali o tome kakve su naše mame, opisivali njihove karakteristike, izgled i zašto ih volimo. Crtali smo naše majke te im izradili divne čestitke uz pomoć naših odgojiteljica. Puno smo pjevali, plesali i poslali našim mamama divnu zajedničku glazbenu čestitku. Igrali smo se, boravili na zraku te učili međusobno se slušati i uvažavati.

Tijekom drugog tjedna, Sovice su se sa svojim odgojiteljicama posvetile temi ˝Ovo sam ja˝. Tako smo u sklopu teme promišljali o sebi, kakvi smo, što volimo, tko su naši prijatelji, što nas ljuti, što rastužuje, a što veseli. Učili smo i ponavljali važnost empatije i međusobnog uvažavanja. Izrađivali smo naše osobne knjižice i puno crtali i bojali. Igrali smo se, pjevali, plesali, razgibavali naša tijela i uvježbavali motoriku cijelog tijela. Pisali smo slova i igrali različite igre riječima (pitalice, mozgalice, rime). Kod nas nikada ne nedostaje zabave, a kako nam je bilo, možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.