Ogledni sat plivanja

U srijedu, 6. lipnja 2018. na bazenima Cerine održan je ogledni sat plivanja pod vodstvom kineziologinje Sunčice Kadoić-Svetec i odgajateljice Adele Jurenec. Oglednom satu prisustvovali su roditelji i ravnateljica Vrtića kojima su djeca imala prilike pokazati što su sve naučila tokom cijele godine. Dvanaestero djece uspješno je prošlo kroz cjelokupni program plivanja od početka pedagoške godine do samog kraja. Osim usvajanja plivačkih tehnika i poboljšavanja snalaženja u vodi, razvijali su samopouzdanje, socijalne vještine te pozitivnu sliku o sebi. Na kraju oglednog sata, ravnateljica Vrtića podijelila im je diplome za uspješan završetak Programa plivanja.

Sigurni smo da će naši plivači – predškolarci sretno otplivati u nove avanture koje su pred vratima, a djeci koja još neko vrijeme ostaju u Vrtiću želimo da preko ljeta usavršavaju svoje tehnike. Tko zna, možda najesen i tete od djece nauče nešto novo.