Predstava “Složna obitelj”

Dana 26. studenog 2019. je odgojna skupina “Loptice” posjetila Dv “Igru” Po Hlebine gdje je zajedno s odgojnom skupinom” Leptirići” gledala predstavu “Složna obitelj”. U interakciji i druženju s odgojnom skupinom”Leptirići ” Loptice su bogatije za još jedno novo i lijepo iskustvo. Upoznali su nove prijatelje, njihov lijepo uređeni prostor i njihove drage odgojiteljice. Kroz predstavu” Složna obitelj” djeca su imala priliku naučiti tko sve čini obitelj i kako je važno svoju obitelj čuvati i voljeti. Također su naučila zašto je važno svakodnevno razvijati higijenske navike i što je to uopće higijena. Pjesma, veselje i ozarena dječja lica ispunila su prostor vrtića u Hlebinama. Odgojna skupina “Loptice” i njihove odgojiteljice zahvaljuju se odgojnoj skupini “Leptirići” i njihovim dragim odgojiteljicama na srdačnom dočeku i druženju. Očekujemo ih uskoro u našem vrtiću u Kloštru Podravskom gdje ćemo ih primiti kao naše drage goste. Predstava koju su Loptice gledale nadovezala se na prošlotjedne aktivnosti na temu moja obitelj. Pogledajte kako je to izgledalo u fotogaleriji.