Priznanje za najbolje likovne radove

Kreativnim vrtićarcima uručena su priznanja za najbolje likovne radove na temu kako su Podravci i Prigorci obogatili Europu. U kategoriji likovnih radova sudjelovalo je 11 vrtića. Drugo mjesto i priznanje sa srebrnim znakom dobio je Mark Zagorščak iz našeg vrtića. Dječak je bio spriječen privatnim obvezama pa nije mogao na dodjelu te ga je zamijenio njegov prijatelj Karlo i preuzeo priznanje u njegovo ime. Ovim radovima širimo ljubav prema našoj domovini, općinama, gradovima, županiji i obitelji iz koje dolazimo. Prije podjele nagrada okupljeni su uživali u lutkarskoj predstavi o sigurnosti u prometu “Zebrasta priča” koju su pripremili volonteri Udruge invalida grada Koprivnice “Bolje sutra”, nakon čega su priznanja nagrađenima podijelili župan, zamjenici župana, predsjednik Županijske skupštine i pomoćnica direktora županijske Turističke zajednice.