Snježne radosti u Leptirićima

Bijele pahulje koje su prekrile naš grad izmamile su Leptiriće van. Skinuli smo kostime, navukli  skafandere, kape, šalove, rukavice i čizme te krenuli u pravu avanturu. Djeca se nisu prestajala smijati uživajući u snijegu, a ni odgojiteljice, koje su se pomalo prisjetile kako je to biti dijete. Trčali smo po snijegu grudajući jedni druge što je djeci ujedno bilo i najzabavnije. Djeca su surađivala prilikom gradnje snjegovića, radila anđele u snijegu te se ljuljala, klackala i spuštala niz tobogan. Već nam je svima nedostajala igra na igralištu na kojem se zbog ružnog vremena dugo nismo mogli igrati, a spuštati se niz tobogan ravno u snijeg bio je posebni užitak. Vrijeme u igri nam je brzo proletjelo te smo se uputili unutra da se ugrijemo i počastimo krafnama. Ovaj doživljaj cemo svakako ponoviti, a vi zavirite u fotogaleriju da vidite kako nam je bilo.