Srčeka na predstavi

U četvrtak 4.10.2018. povodom Dječjeg tjedna Srčeka su dobila veliko iznenađenje. Naime, nitko od djece (a ni od roditelja) nije znao da se Srčekima sprema odlazak na predstavu. Nakon ručka, siti i zadovoljni uputili smo se u školsku dvoranu gdje je izveden mjuzikl “Koje je godišnje doba najljepše?”. Tema ove glazbene predstave je poznata, likovi (snjegović, zeko, dupin, jesensko stablo) bliski, glazba vesela, zabavna i lako pamtljiva. Svi ovi elementi također su doprinijeli da djeca aktivno stupaju u interakciju s glumcima, likovima, pjevaju i gromoglasno plješću te više od pola sata usmjere pažnju. Dojmove s mjuzikla djeca su prepričavala u ostatku dana, a CD s glazbom iz predstave koji smo dobili na poklon slušat ćemo s veseljem i prisjećati se ove divne i poučne predstave.