Sveti Nikola u Vrtiću

Danas je bio poseban dan za naš Vrtić. Osim predstave Čizmice za Svetog Nikolu koju su odgojiteljice izvele za djecu vrtićkih skupina te onu stariju iz jasličkih skupina, posjetio nas je i Sveti Nikola! S njim smo pjevali pjesme, plesali, šalili se, a s obzirom na to da smo svi bili jako dobri tijekom cijele godine, ostavio nam je i neke poklone. Sudeći po vrećici, kupio ih je u Podravki, a bio je sam, bez Krampusa, a to znači i bez šiba! Sad valjda vjerujete da smo govorili istinu kad smo rekli da smo bili dobri. A bila su dobra i najmlađa djeca iz jaslica koju je također posjetio i poigrao se s onima koje nije uplašila njegova duga brada. Jedva čekamo ponovni susret sljedeće godine, a sad žurimo, zamolio nas je da mu nacrtamo nešto lijepo. Dok mi crtamo, vi možete pogledati našu fotogaleriju da vidite kako smo se dobro proveli.