Nakon teme povrće obradili smo i slatko nam voće. Kroz animirani film Maša uči nazive voća naučili smo i neke nove nazive za tropska voća koje baš i ne koristimo. Naslikali smo voće za pano. Slušali dramatizaciju “Jabuka i kruška” , igrali igre na temu voća, a izradili smo i voćnu salatu koju smo fino i pojeli. Okušali smo se i u izradi likova od voća. Od kockica papira napravili smo lubenicu na papiru. Jeli smo puno voća ovoga tjedna i usuglasili se da je jako zdravo i fino.

Skip to content