Završna priredba polaznika kraćih programa

U ponedjeljak, 18.6.2018. održana je završna priredba polaznika kraćih programa Dječjeg vrtića Igra. Za tu prigodu ukrasili smo vrtić i uredili našu pozornicu veselim dekoracijama. Bogatim programom predstavile su se dvije skupine ritmike, skupina ranog učenja njemačkog jezika i četiri skupine polaznika ranog učenja engleskog jezika s njihovim voditeljicama. Svaka skupina je izvela pripremljene pjesmice i dramatizacije za koje su bili nagrađeni gromoglasnim pljeskom svojih najdražih (roditelja, baka, djedova, rodbine, prijatelja). Nakon priredbe djeca i roditelji su se počastili zakuskom, voćem i sladoledom, a druženje smo nastavili u našem novom vrtićkom dvorištu. Bilo je to jedno ugodno i veselo druženje djece, roditelja i djelatnika vrtića. Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u organizaciji i brojnoj publici koja je podržavala dječje nastupe.