Završno druženje roditelja i djece polaznika Programa za darovite

U srijedu, 13. lipnja, voditeljice kraćeg programa za potencijalno darovitu djecu organizirale su druženje roditelja i djece polaznika Programa. Roditelji su imali priliku ne samo vidjeti, već i  sudjelovati u raznim aktivnostima u kojima su tokom godine sudjelovala i njihova djeca. Društvene igre, mozgalice, rebusi i ljudski križić-kružić samo su neke od aktivnosti ponuđenih na završnom druženju. Nakon puno mozganja, ali i zabavnih igara, roditelji i djeca druženje su završili čašćenjem, izražavajući zadovoljstvo proteklom godinom. Podsjetimo, ovo je prva godina provođenja ovog Programa odobrenog od strane Ministarstva. Desetak potencijalno darovito djece, testiranih od strane psihologinje, imalo je priliku biti prva generacija novoverificiranog programa. Grupa je bila otvorena i za drugu djecu koja su se mogla pridružiti prijateljima u igri. Neki od naših darovitih uskoro kreću u školu, a mi im želimo da nastave biti tako posebni i mudri te da im učenje bude igra, dok se istovremeno veselimo novoj djeci koja će nam se imati prilike pridružiti u rujnu. Zavirite u galeriju i pogledajte kako je proteklo druženje.