Zvjezdice i Zmajići u vožnji Tin-expressom

Dječji vrtić Igra i ove je godine, sada već tradicionalno, za stariju djecu iz odgojnih skupina Zvjezdice i Zmajići organizirao vožnju Tin-expressom na relaciji Koprivnica-Kloštar-Koprivnica. Za neku je djecu to bilo prvo iskustvo vožnje vlakom. Dvadesetero djece u pratnji odgojiteljica prevezlo se autobusom do željezničkog kolodvora. Na kolodvoru su ih dočekali ljubazni djelatnici Hž-a i glavom i bradom Djed Božićnjak i njegova pomoćnica. Ukrcali smo se na vlak ukrašen božićnim ukrasima, odjekivala je vesela blagdanska glazba, plesali smo i pjevali, igrali se balonima te fotografirali s Djedicom. Uz pjesmu, ples i veselo druženje te podjelu paketa s raznovrsnim slatkišima, puni uzbuđenja i doživljaja s prve vožnje vlakom, vratili smo se u naš Vrtić.