Zvjezdice na farmi

U srijedu, 6. lipnja, u sklopu teme ”Domaće životinje”, djeca iz skupine Zvjezdice posjetila su farmu obitelji Panić. Vrijedni domaćini upoznali su nas sa životinjama na svojoj farmi – kobilom Ramonom te brojnim telićima, kravama i bikovima. Djevojčica Mia je zajedno s njima vodila svoje prijatelje prostorima farme i govorila im kako se ponašati u blizini životinja, kako ih hraniti i kako se koja životinja zove. Djeca su bila oduševljena mnoštvom životinja, a najslađi su bili telići koje smo dragali i hranili ih sijenom. Osim životinja, djeci se svidio i veliki traktor kraj kojeg smo se i fotografirali, ali i mnoštvo igračaka koje su nas dočekale za igru, a koje su pripremili naši domaćini. Nakon okrijepe svježim kravljim mlijekom, sokom i grickalicama djeca su uživala u igri na otvorenom.

Veliko hvala obitelji Panić na divnom iskustvu posjeta farmi i danu ispunjenom veseljem i igrom! Kako je izgledao naš veseo posjet farmi pogledajte u galeriji.