Zvjezdice na izletu OPG Požgaj

U ponedjeljak, 20. svibnja su djeca iz skupine „Zvjezdice“ provela na izletu na predivnom imanju obitelji Požgaj u Velikom Bukovcu. Djeca su s velikim nestrpljenjem čekala polazak na imanje te se okupila u jutarnjim satima zajedno sa svojim roditeljima ispred vrtića gdje su s veseljem dočekali dolazak autobusa. Na imanju nas je dočekala gospođa Marinka koja nas je ugostila i provela imanjem. Na radionici u koju su se uključila djeca i neki roditelji djeca su imala prilike vidjeti kako se pravi domaći maslac i kušati ga. Nakon radionice djeca su posjetila životinje koje žive na imanju – domaće kokoši, guske, patke, purane, konje, koze, magarca i ovce, a najviše pažnje privuklo je četiri dana staro janje koje su djeca milovala. Prijepodne su djeca provela u igri na otvorenom te smo se nakon  ručka uputili kućama.