U srijedu, 3. 12., naše su “Točkice” uživale u izradi božićnih ukrasa.
Uz pomoć roditelja, mnogo smijeha i malo šljokica nastali su prekrasni, unikatni ukrasi koji će još dugo krasiti borove u parku.
Kako su se proveli i koliko su uživali, pogledajte u fotogaleriji.



