U srijedu, 3. 12., naše su “Točkice” uživale u izradi božićnih ukrasa.

Uz pomoć roditelja, mnogo smijeha i malo šljokica nastali su prekrasni, unikatni ukrasi koji će još dugo krasiti borove u parku.

Kako su se proveli i koliko su uživali, pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.