Djeca iz skupine Oblačići ovaj tjedan su se bavila temom Moj grad. Iako su još mali, svakodnevno smo obilazili naš grad vozeći se u kolicima i imenovali značajne objekte u našem gradu. Najviše vremena provodili smo u gradskom parku. Djecu je razveselilo lišće. Slušali smo pjesmicu „Volimo se ja i Koprivnica“ i bojali predložak Lino medvjedića pastelama. Kako je to izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.
Comments are disabled.



