Nakon dugo vremena eto nas opet u našem najdražem vrtiću. Dočekali smo i prihvatili s veseljem i dobrodošlicom nove prijatelje te je vrijeme za nove igre, druženja i aktivnosti. Kako nam je prošli tjedan bilo par kišnih prijepodneva, odlučili smo našu sobu ukrasiti kišobranima koje smo prvo bojali temperama a zatim na njih lijepili šarene kružiće. Također smo lijepili vatu na oblake iz kojih će padati kapljice kiše. Prisjetili smo se pjesmice Kiša pada, trava raste, brojalice Pada kiša te pričali priču Sretni kišobran. Kišno vrijeme iskoristili smo za razne aktivnosti i za slobodnu igru, stolno-manipulativne igre, a kada se pojavilo sunce izašli smo van i igrali se na našem dvorištu i na igralištu, vozili tricikle, a posebno nas je privukao veliki bager sa susjednog gradilišta. Kako nam je bilo možete pogledati u našoj fotogaleriji.

 

 

Comments are disabled.