U protekla dva tjedna Loptice su se upoznale sa životom raznih kukaca. Pažnju smo najviše posvetili pčelama, naučili odakle dolazi nektar i kako nastaje med, što je pelud i kako živi i što radi pčela. O tom procesu saznali smo od lokalnog pčelara Franje koji nam je sve pažljivo i detaljno pojasnio, a na kraju nas je i počasti svojim ukusnim medom.
Zatim nam je stigao tjedan naše općine. Tijekom tog tjedna djeca su izradila slikovnicu o Kloštru Podravskom, Kozarevcu, Prugovcu, Oderjanu i Budančevici. Na taj način su se upoznala sa svrhom općinskog sustava i naseljima u sklopu općine. Osim toga dotakli smo se važnosti obitelji i doma te su kroz razgovore i likovne aktivnosti djeca dočarala svoju sliku obitelji. Svi dječji radovi s ponosom krase prostor dječjeg vrtića.

Comments are disabled.