Proteklih dana ljeto nam je pokazalo svoje čari. Toplo vrijeme dozvolilo nam je da većinu vremena provodimo na zraku. Djeca su na velikom igralištu vrtića uživala u raznim spravama za igru poput klackalice i vlaka. Djeci smo također osigurali mjesto gdje se mogu odmoriti u hladu. Na dekici koju smo im pripremili uživali su u raznim igrama koje su bile popraćene brojalicama. U sobi Pčelica pripremili smo likovne aktivnosti. Ponudili smo im boje te predloške morskih životinja koje su oni potom bojali. Također smo izradili jedan zajednički rad morskog dna na kojemu su djeca ostavljala otiske dlanova i tako su nastale ribice i rakovi. Osim tehnike slikanja temperama ponudili smo im pastele i bojice tako da su djeca mogla birati kojim će se likovnim sredstvom koristiti. Enciklopedije, slikovnice, umetaljke i slagarice s morskim životinjama djeci su pobliže dočarale svijet morskih životinja.

Comments are disabled.