Tokom mjeseca veljače na radionicama engleskog jezika obradili smo sljedeće teme: EMOTIONS; VALENTINES DAY; CARNIVAL; COLORS. Uz svaku navedenu temu usvajali smo vokabular kroz prigodne priče, pjesmice, igre.      Svaku temu popratili smo i likovnim izražavanjem ili prigodnim radnim listićem. Uz videozapis na svakoj radionici ponavljali smo pjesmu IF YOU RE HAPPY AND YOU KNOW IT, te usvojili riječi i pokrete.

Razgovor o danu, dobu dana i aktivnostima kojima se djeca bave u određeni dio dana uvodi nas u temu „Daily routine“. Znanje o dobu dana nadogradili smo naredni tjedan, učeći o prikladnim pozdravima koje povezujemo uz određeni dio dana. Zabavili smo se vježbajući pozdrave uz demonstraciju svakodnevnih životnih situacija. Uz pjesmu i ples, učenje je bilo lako. Valentinovski tjedan obilježili smo u znaku ljubavi i prijateljstva. Spoznali smo koje je značenje Valentinova te osvijestili važnost ljubavi i prijateljstva u životu ljudi, kao i svakodnevnu potrebu slavljenja istih, a ne samo jedan dan u godini. Teme maškare i cirkus uvele su nas u najradosniji dio mjeseca gdje smo se svakodnevno maskirali i mislima odlutali u zemlju čudesnih bića i stvorenja. Uživali smo u karnevalskim igrama kojih nam nikada nije bilo dosta!

Comments are disabled.