Zmajići su se proteklih dana bavili raznovrsnim aktivnostima. Posjetila nas je policijska službenica Aleksandra koja nas je upoznala sa zanimanjem policajca, ponovila s nama pravila ponašanja u prometu i ukazala na pravilno korištenje auto sjedalice i kacige. Zmajići su obilježili i Dječji tjedan koji se na godišnjoj razini obilježava još od davne 1953. godine. Opća skupština UN-a proglasila je 2021.god. “Međunarodnom godinom voća i povrća” te su nam neke aktivnosti bile usmjerene na podizanje svijesti o ulozi voća i povrća u prehrani. Dječji tjedan započeo je 4. listopada kada se obilježava “Međunarodni dan djeteta” i završava 10. listopada. Moto dječjeg tjedna je “Ljubav djeci prije svega”. Vrijeme smo provodili i u onoj najvažnijoj aktivnosti djeteta – igri u našim raznovrsnim centrima aktivnosti, a kako su izgledali naši dani možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.