Zmajići i Cvjetići ovih dana provode vrijeme u zajedničkom druženju i igri. Protekli tjedan smo započeli igrama s karticama za razvijanje višestruke inteligencije. Kartice sadrže nekoliko zabavnih izazova za razvoj višestruke inteligencije i za razumijevanje sposobnosti pojedinca. Igra je nadahnuta Teorijom višestrukih inteligencija Howarda Gardnera i omogućuje vježbanje svih osam inteligencija, kao i utvrđivanje koja je inteligencija dominantna u osobi (Lingvistička inteligencija, Logičko-matematička inteligencija, Prostorna inteligencija, Glazbena inteligencija, Tjelesno-kinestetička inteligencija, Intrapersonalna inteligencija, Interpersonalna inteligencija i Naturalistička inteligencija). U likovnom centru djeca su mijesila slano tijesto, bojala i modelirala razne oblike. U posjet su nam stigle i starije sestre od naših Zmajića koja su s nama podijelile svoja školska iskustva i prisjetile su se vrtićkih dana. Svaki dan Zmajići i Cvjetići provode vrijeme na vrtićkom dvorištu na našim mnogobrojnim spravama i uživaju u različitim igrama.

Comments are disabled.