Protekla dva tjedna “Leptirići” su se upoznavali sa sadržajem i likovima bajke “Snjeguljica i sedam patuljaka”. Bajku smo zajedno analizirali kroz različita poticajna pitanja, djeca su interaktivno sudjelovala u pripovijedanju bajke, naučili smo razlikovati dobre likove od loših, predviđajući njihove događaje i postupke. Istraživali smo i otkrivali osobine i imena patuljaka, kako ogledalo može govoriti, te kojom se sve čarolijom služila maćeha. U likovnom centru smo izradili kulisu “Snjeguljica, sedam patuljaka i maćeha” koju su djeca svakodnevno bojala, izradili smo maske i svoje čarobno ogledalo koje smo koristili u simboličkoj igri u dramskom centru, crtali smo likove iz bajke na osnovu promatranja naših kulisa te se igrali različitih stolno manipulativnih igara na zadanu temu. Kako je to sve izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.