U veselom iščekivanju Božića želimo našim dragim roditeljima pokloniti nešto lijepo. Nešto što se ne može kupiti. Osmijeh, prijateljstvo, brigu, zahvalnost i još mnogo toga zbog čega iz dana u dan postajemo ljepši, sretniji i bolji. Djeca su tako izradila božićni poklon za svoju obitelj. Ukrasila su božićnu jelku od kartona, izradila božićnu čestitku, ukrasila kuglicu od kartona na kojoj su niihove slike iz vrtića da krase njihov bor. Posadila su i pšenicu koju će dalje njegovati kod kuće. Napisali su i pismo Djedu Božićnjaku kojeg s veseljem očekuju u badnjoj noći. Ispekla su i kolače sa svojom kuharicom i odgojiteljicama, prave božićne mirisne kolače koje nose kući da zajedno blaguju sa svojom obitelji. Jednog dana nas je i Djed Božićnjak iznenadio svojim dolaskom u vrtić. Poklonio nam je poklone Općine Peteranec. Bilo je svega u tim danima, a najviše plesa i veselja. Pogledajte kako se sve zbilo.

Comments are disabled.