sdr


Zadnji tjedan prije Božića donio je nove radosne aktivnosti. Radionicu izrade čestitka za roditelje održala nam je mama Wolf koja je s djecom pričala o Božiću, poklonima i kolačima. Stigli su nam i pokloni Općine Peteranec za čiju podjelu smo održali prigodnu božićnu priredbu, a Djed Božićnjak je podijelio poklone. Dva dana za redom uslijedilo je pečenje kolača u vrtiću s bakama. Vrijedne bake doma su zamijesile tijesto te s djecom radile ukusne sitne božićne kolačiće. Djeca su s veseljem obavila svoj dio posla. Kolače smo upakirali i poklonili roditeljima za Božić uz čestitku i gingera sa slikom djeteta koji nije najfiniji božićni kolač, ali će zasigurno biti najljepši ukras na boru. Za kraj tjedna posjetili smo ured načelnika i djelatnice Općine te uz prigodne pjesme čestitali Božić. Čestitali smo ga i našim bivšim školarcima. Veseli tjedan je završio i svi se raduju dolasku Božića i božićnim aktivnostima kod kuće. Do sljedećeg Božića…..

Comments are disabled.