Ostalo je samo još nekoliko vrećica iz Adventskog kalendara. Božić nam je sve bliže, a radosti i sreće ni ovog tjedna kod Pčelica nije nedostajalo. Zahvaljujući djedu Rafaela S. koji nam je od drva napravio štalicu, igrajući se figuricama Svete obitelji, pastira, kraljeva, životinja, Pčelice su saznale da se upravo u takvoj štalici rodio Isus. Pošto se stalno spominjala riječ obitelj, djeci  smo na vidno mjesto stavile fotografije njihovih obitelji. Ponosno su prijateljima pokazivali svoju fotografiju, imenovali mamu i tatu, a u malo težim  trenucima fotografije su im utjeha. Sredinom tjedna posjetom nas je iznenadio Djed Božićnjak s punim vrećama poklona koje je za djecu osigurala Općina Peteranec. Osjećaji (sreća i strah) bili su pomiješani no pokloni su razveselili mališane. Tokom tjedna radili smo svakakve božićne aktivnosti, a kako je to izgledalo pogledajte u galeriji fotografija.

Comments are disabled.