Božićna predstava i posjet Djeda Božićnjaka

U srijedu, 19. prosinca 2018., u našem je Vrtiću blagdansko ozračje doseglo vrhunac. Odgojiteljice su za djecu pripremile prigodnu predstavu Kako je miš zavolio Božić, a posjetio nas je i sam Djed Božićnjak! Djeca su oduševljeno gledala poučnu predstavu o malom mišu koji je izgubio vjeru u Djeda Božićnjaka i Božić, ali to su uspjeli promijeniti njegovi prijatelji zec, medo i vjeverica. Djed Božićnjak je pozdravio svu djecu, rukovao se s njima, poslušao njihove božićne želje, a pridružio nam se i u plesu i pjevanju prigodnih božićnih pjesama. Poslije veselog druženja uslijedilo je i fotografiranje sa svakom skupinom za božićne kalendare. U bogatoj fotogaleriji pogledajte kako smo se ove godine zabavljali s Djedicom. Jedva čekamo njegov sljedeći dolazak.