U petak, 13. prosinca 2019. u našem je Vrtiću blagdansko ozračje doseglo vrhunac. Odgojiteljice su za djecu pripremile prigodnu predstavu “Potraga za kapom Djeda Božićnjaka”, a posjetio nas je i sam Djed Božićnjak! Djeca su oduševljeno gledala zabavnu predstavu o medvjedu, zecu i vjeverici koji su pronašli neobičnu kapu i pokušavali otkriti tajanstvenog vlasnika. Djed Božićnjak je pozdravio svu djecu, rukovao se s njima, poslušao njihove božićne želje, a pridružio im se i u plesu i pjevanju prigodnih božićnih pjesama. Ove godine je Djedica bio jako darežljiv i darivao je sve jasličke i vrtićke skupine novim igračkama koje su djeca oduševljeno prihvatila i odmah krenula na igru. Poslije veselog druženja uslijedilo je i fotografiranje sa svakom skupinom za božićne fotografije i kalendare. U bogatoj fotogaleriji pogledajte kako smo se ove godine zabavljali s Djedicom. Jedva čekamo njegov sljedeći dolazak.

Comments are disabled.