Uz veselu predblagdansku atmosferu, protekli je tjedan u našem vrtiću obilježilo dodatno uzbuđenje i radost zbog susreta s dugo iščekivanim gostom – Djedom Božićnjakom!

Djeca iz skupina Pčelice, Bubamare, Zmajići i Zvjezdice gledala su predstavu “Bijela priča” koju su odgojiteljice pripremile za naše polaznike. Priča je to o dječaku Bodiju i snjegoviću koji na svom putovanju u Bijelu zemlju, uz razne likove, doživljavaju zabavnu snježnu avanturu te šalju predivnu poruku prijateljstva. 
Djecu je nakon predstave posjetio Djed Božićnjak noseći vreću s poklončićima za svakoga od njih. Osim prigodnih božićnih pjesmica i razgovora s Djedicom, sve su se odgojne skupine poslikale s dragim nam gostom. 
Veselo božićno ozračje, dio scena iz predstave te druženje s Djedicom pogledajte u bogatoj fotogaleriji.

Comments are disabled.