U utorak i srijedu, 15. i 16. prosinca 2020. u našem je Vrtiću blagdansko ozračje doseglo vrhunac. Odgojiteljice su za djecu pripremile prigodnu predstavu “Potraga za kapom Djeda Božićnjaka”, a posjetio nas je i sam Djed Božićnjak! Djeca iz skupina Bubamare, Zmajići, Zvjezdice i Cvjetići su oduševljeno gledala zabavnu predstavu o medvjedu, zecu i vjeverici koji su pronašli neobičnu kapu i pokušavali otkriti tajanstvenog vlasnika. Djed Božićnjak je pozdravio svu djecu, poslušao njihove božićne želje, a pridružio im se i u plesu i pjevanju prigodnih božićnih pjesama te ih je darivao slatkišima. Poslije veselog druženja uslijedilo je i fotografiranje sa svakom skupinom za božićne fotografije i kalendare. U bogatoj fotogaleriji pogledajte kako smo se ove godine zabavljali s Djedicom. Jedva čekamo njegov sljedeći dolazak.

 

Comments are disabled.