Kad se male, a u našem slučaju i velike ruke slože sve se može. Iako se okupio mali broj roditelja na već tradicionalnoj božićnoj radionici, oni koji su se odazvali imali su priliku vratiti se u djetinjstvo i poigrati s kolaž papirom, bojati temperama, ukrašavati šljokicama, perlicama i ostalim prirodnim i ukrasnim materijalima. U dobrom raspoloženju nastali su predivni božićni ukrasi koji će se moći kupiti, a sav prihod donirat će se u humanitarne svrhe. Leptirići su cijeli prošli tjedan nastavili s aktivnostima na temu Božića. Svaki su dan djeca otvarala prozorčiće na adventskom kalendaru i izvršavala zadane poruke. Osim što su ukrasili posudice i posijali pšenicu na blagdan sv. Lucije, crtali su i izrađivali adventski vjenčić, crtali su Djeda Božićnjaka, čitali božićne priče i slikovnice, pjevali božićne pjesmice. 

Comments are disabled.