Kako su sve bliži odlasci na more prošli su tjedan Bubamarci proučavali more i morske životinje. Listali su enciklopedije s morskim životinjama, a nakon toga su i oni počeli s izradama vlastitih. Na predložak ribe lijepili su kolaž i oči, te također bojali bojanke ribe. Poslušali su stihove uz štapne lutke, slikovne aplikacije i glazbene instrumente. Igrali su se stolno manipulativnom igrom “Nizanje ribica”. Slušali su i priču “Gdje je biser” uz štapne lutke hobotnice, raka i ribe. Predloške hobotnice bojali su pastelama pa su na krakove lijepili izrezane kružiće. Također uz štapne lutke rakova slušali su dramatizaciju “Rak u strahu”. Na izrezane predloške raka lijepili su krakove i oči. Plavom temperom u dvorištu vrtića bojali su platno na koje smo kasnije stavili sve morske životinje koje su radili kroz cijeli tjedan te izložili i tako ukrasili hodnik vrtića. Djeca su se igrala na velikom igralištu vrtića te usput i gledala probe za završnu svečanost skupine Leptirića. Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.