Kako su nam krenule ljetne i vruće temperature odlučili smo se u vrtiću osvježiti pa smo za prošli tjedan odabrali temu Ljetno osvježenje. Djeca su rezala banane koje smo stavili u zamrzivač da se rashlade, a sljedeći dan su tete od njih i mlijeka radile sladoled kojim su se kasnije svi počastili. Igrali su i stolnu igru “Sastavi sladoled”, a na predložak u obliku sladoleda lijepili su “smokiće” u boji i izrađivali sladoled od plastelina. Za ljetno osvježenje idealan je napitak limunada pa su na predložak čaše prstićima tapkali žutu temperu i napravili svoju limunadu, a i osvježili su se limunadom koju su napravile tete uz njihovu pomoć. Za kraj nam je ostala najslađa poslastica za ljetno osvježenje lubenica. Nakon proučavanja i razgovora o lubenici, Bubamarci su je jeli i napravili svoju tako da su na predložak lubenice lijepili crvene papiriće. Kako je bilo provjerite u fotogaleriji.

Comments are disabled.